Výmenné diely pre podnikateľov | Transportéry Mercedes-Benz

Originálne výmenné diely Mercedes-Benz

Originálne výmenné diely

Pomer cena-výkon

Prečo by sa mal človek rozhodovať medzi cenou a kvalitou? Veď aj od Mercedesu s vysokým počtom najazdených kilometrov sa očakáva, že bude aj naďalej jazdiť hospodárne – a súčasne zostane originálom.

Presne tento princíp je základom originálnych výmenných dielov Mercedes-Benz: Diely, ktoré znižujú náklady pri zachovaní osvedčenej kvality Mercedes-Benz. V rámci efektívneho výrobného procesu šetrného k zdrojom sa každý diel zrepasuje, skontroluje a otestuje v súlade s kvalitatívnymi normami Mercedes-Benz. Výsledkom je široký sortiment cenovo výhodných originálnych repasovaných dielov, ktorý sa neustále rozširuje.

A naša sieť partnerov Mercedes-Benz sa spoľahlivo stará o rýchlu dostupnosť dielov na mieste. Originálne výmenné diely Mercedes-Benz okrem toho v rámci procesu repasácie šetria cenné suroviny a energiu, čo znamená úsporu nákladov, ktorú ako cenové zvýhodnenie priamo prenášame na našich zákazníkov.

4 dôvody pre vyššiu hospodárnosť vďaka originálnym výmenným dielom Mercedes-Benz:

  • Hospodárne náklady na náhradné diely
  • Garantovaná kvalita Mercedes-Benz
  • Spoľahlivá dostupnosť
  • Výroba šetrná k zdrojom

Produktové portfólio

Od štartéra až po hlavu valcov

Rýchla dostupnosť dielov potrebných pre opravy je rozhodujúcim faktorom pre to, aby mohlo byť vozidlo čo najskôr znovu na cestách. O to sa stará široký sortiment originálnych výmenných dielov Mercedes-Benz. A ponuka sa stále mení a rozširuje - od štartéra, brzdového valca a generátora cez turbodúchadlo, hlavy valcov a vstrekovacie čerpadlá až po čiastočné a kompletné motory.

Zákazníci spoločnosti Mercedes-Benz právom očakávajú maximálnu kvalitu, presnosť a dlhú životnosť. Preto aj pri priemyselnej repasácii dielov využívame naše kompletné know-how výrobcu. Diely podliehajúce opotrebeniu sú v zásade nahrádzané novými dielmi a ostatné komponenty sú dôkladne kontrolované v súlade s prísnymi metódami Mercedes-Benz.
Na konci každý originálny výmenný diel Mercedes-Benz spĺňa všetky normy Mercedes-Benz a zodpovedá aktuálnemu technologickému stavu.

Presvedčte sa na vlastnej koži! Opýtajte sa vášho partnera Mercedes-Benz na originálne výmenné diely Mercedes-Benz.

Skupiny produktov:

  • Agregáty (motory a prevodovky)
  • Mechanické komponenty (napr. brzdové ventily a turbodúchadlá)
  • Systém vstrekovania a výfuková sústava (napr. EGR ventil a vstrekovacie čerpadlo nafty)
  • Elektrické a elektronické komponenty (napr. štartér a generátor)
  • Alternatívne pohony (napr. elektromotory a vysokovoltový akumulátor)