Servis24h pre podnikateľov | Transportéry Mercedes-Benz
Servis24h Mercedes-Benz

24 hodín denne: Servis24h Mercedes-Benz.

Pomôžeme vám vo dne aj v noci.

Jedna vec sa spolu s vami vo vašom novom vozidle vezie vždy: pocit istoty na cestách. Ak by však vaše vozidlo niekedy predsa len nebolo schopné jazdy, tak s dosiahnutím vášho cieľa vám pomôže profesionálny servis Mercedes-Benz.

Sme tu vždy pre vás.

Na bezplatnom telefónnom čísle +421 2 5010 26011 sme vám v rámci celej Európy k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku (alternatívne prostredníctvom MB Contact2 v adresári vášho rádia). Servisný technik Mercedes-Benz vám pomôže a vo väčšine prípadov opäť spojazdní vaše vozidlo priamo na mieste poruchy.

Mercedes-Benz MobiloVan.

V prípade imobility z dôvodu technickej poruchy prevezme sériová pomoc pre prípady porúch Mercedes-Benz MobiloVan3 náklady na mnohé služby. Medzi tieto služby patria napríklad pomoc na mieste, odtiahnutie, náhradné vozidlo, taxík, hotel a mnohé ďalšie. Mercedes-Benz MobiloVan vám navyše počas prvých dvoch rokov od prvej registrácie vozidla pri návštevách servisu v rámci záruky alebo kulancie ponúka špeciálne služby spojené s mobilitou.

1

Bezplatné. Hovory z mobilných sietí môžu byť spoplatnené. V nezapojených európskych krajinách: +49 (0)69 953 074 16 (účtujú sa poplatky za volanie do pevnej siete).

2

Predpoklad: rádio z výroby prepojené s mobilným telefónom pripraveným na prevádzku. Sú účtované len volania z mobilnej do pevnej siete.

3

Mercedes-Benz MobiloVan je v príslušnom aktuálnom znení platný pre modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY.

Pre všetky vozidlá s prvou registráciou po 1. októbri 2012 je záruka mobility MobiloVan platná najskôr 2 roky bez podmienky vykonania servisu a následne sa obnovuje pri každej údržbe vykonávanej u autorizovaného servisného partnera Mercedes-Benz až do dosiahnutia 30 rokov.

Pre modely Trieda V, Trieda X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON platia služby Mercedes-Benz Mobilo v príslušnom aktuálnom znení.