Servis24h pre súkromných zákazníkov | Mercedes-Benz
Servis24h Mercedes-Benz

24 hodín denne: Servis24h Mercedes-Benz.

Pomôžeme vám vo dne aj v noci.

Jedna vec sa spolu s vami vo vašom novom vozidle vezie vždy: pocit istoty na cestách. Ak by však vaše vozidlo niekedy predsa len nebolo schopné jazdy, tak s dosiahnutím vášho cieľa vám pomôže profesionálny servis Mercedes-Benz.

Sme tu vždy pre vás.

Na bezplatnom telefónnom čísle +421 2 5010 2601 1 sme vám v rámci celej Európy k dispozícii 24 hodín denne, 365 dní v roku (alternatívne prostredníctvom MB Contact2 v adresári vášho rádia). Servisný technik Mercedes-Benz vám pomôže a vo väčšine prípadov opäť spojazdní vaše vozidlo priamo na mieste poruchy.

Mercedes-Benz Mobilo

Sériové riešenie mobility Mercedes-Benz Mobilo3 sa stará o to, aby ste boli mobilní aj vtedy, keď vaše vozidlo Mercedes-Benz zostane stáť. Pri technických poruchách, malých nepríjemnostiach (napríklad strata kľúčov), nehodách, vandalizme a krádeži dielov vám bude na mieste v rámci takmer celej Európy poskytnutá rýchla a spoľahlivá pomoc – bezplatne a 24 hodín denne.

1

Bezplatné. Hovory z mobilných sietí môžu byť spoplatnené. V nezapojených európskych krajinách: +49 (0)69 95 30 72 77.

2

Predpoklad: rádio z výroby prepojené s mobilným telefónom pripraveným na prevádzku. Sú účtované len volania z mobilnej do pevnej siete.

3

Mercedes-Benz Mobilo platí v príslušnom aktuálnom znení pre modely Trieda V, Trieda X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON. Pre všetky vozidlá s prvou registráciou po 01.01.2012 platí Mobilo najskôr 2 roky bez podmienky vykonania servisu a následne sa obnovuje pri každej údržbe vykonávanej u autorizovaného servisného partnera Mercedes-Benz až do dosiahnutia 30 rokov. Pre modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY platia služby Mercedes-Benz MobiloVan v príslušnom aktuálnom znení.