Sprinter Tourer | Transportéry Mercedes-Benz
Sprinter Tourer

Priestor, komfort a bezpečnosť: Sprinter Tourer.

Progresívny, efektívny, spoľahlivý.

Konfigurovať teraz

Progresívny, efektívny, spoľahlivý.

Sprinter Tourer ponúka so svojimi 3 dĺžkami vozidla, 2 výškami strechy a až 3 radmi sedadiel v priestore pre cestujúcich pôsobivú rozmanitosť. Na komfortných laviciach si môžu cestujúci individuálne nastaviť sklon operadla a polohu komfortných opierok hlavy – skutočné plus pre komfort. Vodiči profitujú z inteligentnej koncepcie ovládania a zobrazovania, ako aj z modulárnej koncepcie odkladania, ktorú možno podobne ako výber multimediálnych a asistenčných systémov individuálne prispôsobiť používaniu vozidla.

Najdôležitejšie prvky.

  1. Koncepcia produktu
  2. Zosieťovanie
  3. Riešenia pre odvetvia
  4. Bezpečnosť
  5. Hospodárnosť
Úplne presvedčivý.

Už z optického hľadiska je Sprinter Tourer vrcholným dielom: Jeho dizajn je v súlade s modernou dizajnovou koncepciou Mercedes-Benz. Ergonomicky štruktúrovaný kokpit presvedčí napríklad aj svojou inteligentnou modulárnou koncepciou odkladania a funkciou KEYLESS-START. Voliteľná vysokovýkonná stropná klimatizácia rozmaznáva cestujúcich príjemnou reguláciou teploty. V kompletne obloženom priestore pre cestujúcich je na želanie pre každý rad sedadiel k dispozícii odkladací priestor na smartfóny s funkciou nabíjania cez USB.

Vaša mobilita 4.0.

Aby bola práca čo najekonomickejšia a najpríjemnejšia, je pre modely Sprinter na želanie dostupné rádio, ako aj multimediálny systém a riešenia pre konektivitu. Podľa potreby obsahuje ponuka rádio s technológiou Bluetooth® a funkciou handsfree až po multimediálny systém s dotykovou obrazovkou s vysokým rozlíšením, rýchlou navigáciou na pevnom disku s 3D zobrazením mapy a integráciou smartfónu. Ovládanie je také, ako si želáme: jednoduché. Multimediálne systémy možno ovládať napríklad pomocou dotykového displeja s vysokým rozlíšením alebo pomocou multifunkčného volantu. Všetky ovládacie a zobrazovacie prvky sú dobre prístupné a ľahko čitateľné.

Presne vyladené na príslušné použitie.

Model Sprinter Tourer poskytuje veľa možností: vďaka svojej pôsobivej rozmanitosti variantov si môžete mimoriadne robustné vozidlá, napríklad na použitie na stavenisku, presne nakonfigurovať ako luxusne vybavené VIP vozidlá na prepravu – presne tak, ako ich potrebujete na daný účel. Aby sa cestujúci cítili pohodlne, sú všetky 2-sedadlá a 3-sedadlá dostupné ako pohodlné sedadlá. Tak sa môže až 8 cestujúcich plus vodič cítiť vo vozidle Sprinter Tourer naozaj dobre. V prípade potreby k nemu možno pripojiť príves s hmotnosťou až 3 500 kg na prepravu batožiny, materiálu alebo náradia.

Istota na vašej ceste za úspechom.

Pevným základom modelu Sprinter zostáva hrubá kostra, ktorá je vďaka svojej konštrukcii a zloženiu materiálov mimoriadne stabilná. K tomu sa pridá množstvo asistenčných systémov, ako napríklad sériovo vyrábaný asistent jazdy pri bočnom vetre, aktívny asistent brzdenia a asistent udržiavania v jazdnom pruhu. 3 kamerové riešenia, od cúvacej kamery so zobrazením vo vnútornom zrkadle až po 360° kameru, na želanie zlepšujú už aj tak dobrý prehľad z pracoviska vodiča. V najhoršom prípade môže vodiča v prípade kolízie ochrániť sériový airbag. Na želanie je k dispozícii 5 ďalších airbagov pre vodiča a spolujazdca.

Hospodárne v každom ohľade.

Model Sprinter ukazuje svoju hospodárnosť od začiatku: so svojou atraktívnou začiatočnou cenou a množstvom možností konfigurácie, pri ktorých si objednáte presne to, čo skutočne potrebujete. A pretože radi vylepšujeme už aj tak dobré veci, tak sme z hľadiska spotreby ešte viac zoptimalizovali naše dieselové motory. Dodatočné plusové body pre dobré hospodárenie vašej spoločnosti vďaka väčšiemu užitočnému zaťaženiu o približne 50 kg1. Takto spája model Sprinter šetrnú spotrebu paliva a inteligentné funkcie do dokonale hospodárneho riešenia mobility.

1

V kombinácii s náhonom na predné kolesá, v porovnaní s náhonom na zadné kolesá.

Novinka: Náhon na všetky kolesá 4x4 s funkciou Torque-on-Demand.

Zlepšuje trakciu a bočnú stabilitu, keď je to potrebné: variabilný náhon na všetky kolesá rozdeľuje hnaciu silu úplne podľa potreby na prednú a zadnú nápravu. Systém sa pritom v priebehu milisekúnd plne automaticky prispôsobí jazdným podmienkam.

Uľahčuje ťažkú prácu.

Sprinter Tourer

Mercedes PRO: zjednodušuje váš bežný pracovný deň.

Mercedes PRO je značka od Mercedes-Benz Vans pre digitálne služby pre všetko, čo súvisí s vašim transportérom Mercedes-Benz. Našim cieľom je poskytnúť vám možnosť zjednodušiť a zefektívniť váš bežný pracovný deň s vozidlom vďaka digitálnym službám. Našou ambíciou je prepojiť vaše potreby s technológiami, ktoré sme vyvinuli, a následne ich inteligentným spôsobom integrovať do vašej každodennej práce.

Súčasti Mercedes PRO connect.

Zistite viac o súčastiach služby Mercedes PRO connect a o tom, ako ju môžete využívať1.

Takto môžete začať používať Mercedes PRO connect.

Tu nájdete užitočné návody a takisto otázky a odpovede týkajúce sa zriadenia a používania služieb v praxi.

1

Mercedes PRO connect je k dispozícii pre vozidlá Vito, eVito, Sprinter, eSprinter a Trieda V. Služby Mercedes PRO connect sú k dispozícii pre vozidlá eVito vyrábané od 03/2019. Podrobné informácie o tom, ktoré služby sú dostupné pre vaše vozidlo, sú uvedené v časti Prehľad služieb Mercedes PRO connect.