Vito Mixto | Financovanie a poistenie | Mercedes-Benz

Jazda v rýchlom jazdnom pruhu: Financovanie, lízing a servis pre Vaše Vito Mixto.

Vhodné financovanie pre Vaše Vito Mixto.

Príklad výpočtu lízingu pre Vito Mixto

Vito Mixto
Kúpna cena z výrobného závodu

25 230 €

 

Akontácia

7 569 €

 

Doba trvania lízingu

48 mesiacov

 

Mesačná lízingová splátka*

412 € (bez DPH)

 

* Tento príklad financovania sa vzťahuje na skriňové vozidlo Vito 110 CDI ,kompaktná verzia, zdvihový objem: 1 950 cm3, 75 kW, nafta. Váš predajca Mercedes-Benz vám ochotne vypracuje individuálnu ponuku financovania. Všetky uvedené ceny sú ceny bez DPH. 

Naša úloha: Zaistiť, aby bolo Vaše Vito Mixto v dobrom stave.

So servisom Mercedes-Benz máte po boku partnera, ktorý váš transportér pozná najlepšie a pomáha vám spoľahlivo ho udržiavať v bezchybnom stave.

Mercedes-Benz ServiceCare pre transportéry.

Váš transportér je dôležitým motorom vášho úspechu. Ak je vozidlo v pohybe, vaše podnikanie napreduje. Ak si želáte, aby to tak aj zostalo, máte k dispozícii produkty ServiceCare od značky Mercedes-Benz. Zistite pomocou kalkulátora Mercedes-Benz ServiceCare , ktorý produkt Mercedes-Benz ServiceCare najviac vyhovuje vašim potrebám.

Servis24h Mercedes-Benz a MobiloVan.

V prípade, že by ste predsa len niekde zostali stáť, vám profesionálny Servis24h Mercedes-Benz pomôže dostať sa do vášho cieľa. So zárukou mobility Mercedes-Benz MobiloVan1 sú táto a mnohé ďalšie užitočné služby súčasťou sériovej výbavy každého nového transportéra Mercedes-Benz.

1

Mercedes-Benz MobiloVan je v príslušnom aktuálnom znení platný pre modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY. Pre všetky vozidlá s prvou registráciou po 1. októbri 2012 je záruka mobility MobiloVan platná najskôr 2 roky bez podmienky vykonania servisu a následne sa obnovuje pri každej údržbe vykonávanej u autorizovaného servisného partnera Mercedes-Benz až do dosiahnutia 30 rokov.

Pre modely Trieda V, Trieda X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON platia služby Mercedes-Benz Mobilo v príslušnom aktuálnom znení.