Jazda v rýchlom jazdnom pruhu: Financovanie, lízing a servis pre Vaše skriňové vozidlo Vito.

Vhodné financovanie pre vaše skriňové vozidlo Vito

Príklad výpočtu lízingu pre Vito skriňové vozidlo*

Kúpna cena z výrobného závodu 17 990 €
Akontácia 30% 5 397 €
Doba trvania lízingu 48 mesiacov
Mesačná lízingová splátka 305 €
* Uvedené ceny sú bez DPH.

Ďalšie finančné služby.

1

Poisťovateľ: KRAVAG-LOGISTIC Versicherungs-AG, Heidenkampsweg 102, 20097 Hamburg, v zastúpení spoločnosťou Mercedes-Benz Bank AG, Siemensstraße 7, 70469 Stuttgart. Uplatňujú sa všeobecné poistné podmienky. Neplatí pre prenajímané vozidlá s vodičom, prenajímané vozidlá bez vodiča, taxíky a vozidlá ambulantných opatrovateľských služieb.

Naša úloha: Zaistiť, aby bolo vaše skriňové vozidlo Vito v bezchybnom stave

So servisom Mercedes-Benz máte po boku partnera, ktorý vaše úžitkové vozidlo pozná najlepšie a pomáha vám ho spoľahlivo udržiavať v bezchybnom stave.

Servis24h Mercedes-Benz a MobiloVan

V prípade, že by ste predsa len niekde zostali stáť, vám profesionálny Servis24h Mercedes-Benz pomôže dostať sa do vášho cieľa. So zárukou mobility Mercedes-Benz MobiloVan1 sú táto a mnohé ďalšie užitočné služby súčasťou sériovej výbavy každého nového transportéra Mercedes-Benz.

1

Mercedes-Benz MobiloVan je v príslušnom aktuálnom znení platný pre modely Sprinter, Vito, Citan a Marco Polo ACTIVITY. Pre všetky vozidlá s prvou registráciou po 1. októbri 2012 je záruka mobility MobiloVan platná najskôr 2 roky bez podmienky vykonania servisu a následne sa obnovuje pri každej údržbe vykonávanej u autorizovaného servisného partnera Mercedes-Benz až do dosiahnutia 30 rokov.

Pre modely Trieda V, Trieda X, Marco Polo a Marco Polo HORIZON platia služby Mercedes-Benz Mobilo v príslušnom aktuálnom znení.